CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Adana Baskılı Pasta Kutusu

Adana Baskılı Pasta Kutuları | Adana Pasta Kutusu | Adana Pasta Kutusu Fiyatları | Adana Baskısız Pasta Kutusu | Adana Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Adana Pasta Kutusu Baskılı | Adana Pasta Kutusu Siparişi | Adana Baskılı Kutu | Adana Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Adana pasta kutusu, adana baklava kutusu, adana pizza kutusu, adana lahmacun kutusu, adana pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Adana baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Adana baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Adana baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı adana pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Adana baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Adana Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Adana baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için adana pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel adana pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Adana baskılı pasta kutusu, adana baskılı pasta kutusu fiyatları, adana pasta kutuları, adana pasta kutusu fiyatları, adana pasta kutusu imalatı, adana baskılı pasta kutusu ve fiyatı, adana ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner