Adana Güvenlik Etiketi

Adana Güvenlik Etiketi | Adana Garanti Etiketi | Adana Güvenlik Etiketleri | Adana Etiket | Adana Alarm Etiketi | Adana Güvenlik Etiketi Fiyat | Adana Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Adana garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan adana güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya adana kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan adana güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi adana olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket adana kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Adana güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel adana güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Adana garanti etiketi, adana güvenlik etiketi, adana etiket, adana kırılgan etiket fiyatları, adana termal etiket, eko etiket adana , adana güvenlik etiket fiyatları, adana emniyet etiketi, adana garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi adana.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner