Adana Mat Polipropilen Etiket

Adana Mat Polipropilen Etiket | Adana Pp Etiket | Adana Mat Etiket | Adana Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Adana Polipropilen Ürünler | Adana Sembol Barkod Etiket | Adana Mat Pp Etiket | Adana Barkod Sistemleri | Adana Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Adana mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Adana polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Adana pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Adana mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Adana at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Adana mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Adana mat pp etiket adana opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Adana mat etiket, adana opak pp, adana mat ppadana boş etiket, adana termal etiket fiyatları, adana şeffaf pp, adana mat polipropilen, adana etiket, etiket adana, ribon adana, karekod okuyucu adana, polipropilen, adana polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner