Adana Chromolux Etiket

Adana Chromolux Etiket | Adana Chromolux Etiket Nedir | Adana Chromolux Etiket Fiyatları | Adana Chromolux Etiket Baskı | Adana Kromolüks Etiket | Adana Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Adana Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Adana chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Adana chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan adana chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan adana kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı adana chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Adana chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Adana chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve adana kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Adana choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Adana choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel adana etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Adana etiket, adana etiket fiyatları, adana barkod etiket fiyatları, adana baskılı etiket fiyatları, adana barkod, adana rulo etiket fiyatları, adana barkod fiyatları, adana rulo etiket, adana yapışkanlı etiket, adana barkod sistemi, adana barkod okuyucu, adana barkod okuyucu fiyatları, adana koli etiketi, adana tekstil etiketi, adana saten etiket, adana metal etiket, adana mat pp etiket, adana mat pe etiket, adana etiket baskı, adana mat polietilen etiket, adana lazer etiket, adana boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner