Adana Polietilen Opak Etiket

Adana Polietilen Opak Etiket | Adana Opak Pe Polietilen Etiket | Adana Opak Polietilen Etiket | Adana Opak Etiket | Adana Opak Etiket Fiyatları | Adana Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Adana

polietilen opak etiket

Adana Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Adana opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Adana opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta adana opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir adana etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Adana opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Adana polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız adana barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Adana polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve adana opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Adana polietilen etiket, adana polietilen opak etiket, adana opak etiket fiyatları, adana opak etiket, adana opak polietilen (pe) etiket, adana sembol etiket, adana polietilen pe etiket, adana opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner