CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Adana Baskılı Pide Kutusu

Adana  Baskılı Pide Kutusu | Adana  Pide Kutusu Fiyatları |Adana Pide Kutusu  |Adana Pide Kutusu Ölçüleri | Adana Pide Kutusu İmalatı | Adana Hazır Pide Kutusu | Adana Pide Ve Lahmacun Kutusu | Adana Pide Kutuları | Adana Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, adana baklava kutusu, pizza kutusu,adana lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Adana baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Adana baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Adana baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Adana baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Adana pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı adana pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Adana baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Adana pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Adana baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için adana pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel adana pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Adana baskılı pide kutusu, adana pide kutusu fiyatları, adana pide kutusu imalatı, adana pide kutusu Ankara, adana baskılı pide kutusu fiyatları, adana baskılı ambalajlar, adana pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner