Adana Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Adana | Adana Mini Diş Seti | Adana Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Adana | Traş Seti | Adana Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Adana

kutulu buklet tras seti

Adana otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri adana ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  adana otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Adana otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Adana otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti adana isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları adana ve adana kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Adana traş seti, traş seti fiyatları adana, adana buklet traş seti, otel traş setleri adana, kutulu traş setleri, adana otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri adana , kutulu buklet traş seti adana.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner