Adana Eko Termal Etiket

Adana Eko Termal Etiket | Adana Eko Termal Etiket Fiyatları | Adana Eko Termal Kağıt | Adana Termal Etiketler | Adana Eco Termal Etiket Nedir | Adana Top Termal Etiket | Adana Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Adana eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Adana eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için adana etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu adana etiket en adana ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Adana eko termal etiket fiyatları ve adana eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan adana eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Adana eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Adana termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Adana ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Adana etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Adana termal etiket, adana etiket Ankara, adana boş etiketadana eco etiket, adana etiket fiyatları, adana eko termal etiket, adana etiket, adana eco termal etiket fiyatları, adana sıra numarası etiketi, adana ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner